Subskrypcja

Proponuję Tobie dostęp do “mojej głowy” w trzech opcjach; nauczysz się tworzyć strony www, poznasz SEO oraz strategie i skorzystasz z mojej wiedzy i doświadczenia.

Czego się spodziewać?

Z Twoim wsparciem artykuły będą powstawały na bieżąco. W zależności od subskrypcji zaczniesz przygodę razem ze mną i na początek podstawy WordPress oraz moje kursy z Akademia.co, coś dla tych, którzy planują stworzyć sklep internetowy na WordPress i/lub zbudować stronę na motywie Uncode. Publikacje będą regularne, czasem nawet kilka w ciągu dnia. Robocze sesje live, podczas których udostępniam ekran podczas pracy i opowiadam “co robię na danej stronie”, również startują od początku. Priorytetem będzie seria artykułów o budowaniu stron przyjaznych w Google (Core Web Vitals) na motywach Blocksy, GeneratePress oraz innych darmowych i płatnych. Wszystkie treści będą napędzane Twoimi potrzebami i symbolicznym wsparciem.

Jak się zapisać i ile to kosztuje?

Dostęp do krótkich artykułów z wiedzą jest bezpłatny. Aby je czytać, nie potrzebujesz żadnej subskrypcji. Włącz newsletter aby otrzymywać powiadomienia o nowych treściach. Artykuły zaawansowane, poradniki, nagrania video oraz sesje live i konsultacje 1:1 są objęte płatną subskrypcją. Symboliczna wpłata odblokuje Tobie dostęp do wszystkich materiałów i plików. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania to napisz do mnie

Darmowa Subskrypcja

bezpłatnie

Podstawowa wiedza zawsze darmowa. Dostęp do krótkich artykułów i recenzji, które pojawią się w pierwszej kolejności na tym blogu, zanim doczekają się ewentualnej publikacji w dalszej części Internetu.

Subskrypcja Podstawowa

12 pln miesięcznie

Jeżeli oczekujesz więcej to wybierz plan podstawowy za symboliczną wpłatę. Zyskasz dostęp do moich zaawansowanych artykułów i poradników oraz video. Dowiesz się sporo o pracy z WordPress, o wtyczkach, motywach oraz o marketingu i seo. Będziesz miał możliwość głosowania nad kolejnością artykułów oraz składania propozycji tematów.

Subskrypcja Biznes

30 pln miesięcznie

Subskrypcja biznes jest kierowana do osób, które profesjonalnie chcą używać moją wiedzę. W tej opcji dodatkowo pokażę Tobie moją pracę od zaplecza. Poznasz wszystkie kwestie techniczne, przeczytasz zaawansowane artykuły oraz zyskasz dostęp do sesji live, podczas których będziesz mógł śledzić na bieżąco jak tworzę strony www, jak rozwiązuję problemy na stronach www oraz jak optymalizuję strony www. Plan zaawansowany to również dostęp do snippetów dla WordPress, plików konfiguracyjnych oraz tips & tricks. Z tą opcją śmiało możesz rozpocząć budowanie działających stron www. Dla subskrybentów tego planu oferuję zniżki na przyszłe warsztaty oraz dodatkowe usługi na preferencyjnych warunkach.