Zalety WooCommerce

Jeśli jesteś właścicielem małej firmy i szukasz solidnego rozwiązania e-commerce, to z pomocą przyjdzie WooCommerce, jedna z najbardziej wszechstronnych wtyczek WordPress i jedna z najpopularniejszych. Od czasu jego uruchomienia w 2011 roku ponad 5 milionów firm na całym świecie pobrało i używa Woocommerce, co jest świadectwem wielu korzyści Woocommerce dla małych firm.

5 najważniejszych zalet Woocommerce dla małych firm

Darmowa wtyczka

Na rynku dostępnych jest wiele rozwiązań dla e-commerce – jedyną wadą dla większości z nich są koszty. Możesz pobrać Woocommerce – oraz oferowaną przez niego jakość i funkcje na poziomie korporacyjnym o otwartym kodzie źródłowym – za darmo.

Elastyczność

Nie musisz być technologicznym czarodziejem, aby skorzystać z elastyczności, jaką Woocommerce oferuje sprzedawcom internetowym. Można łatwo dostosować go do własnych kategorii produktów, sposobu sprzedaży i unikalnych atrybutów. Dzięki Woocommerce możesz sprzedawać wszelkiego rodzaju produkty – od wirtualnych po fizyczne, do pobrania i subskrypcje.

To więcej niż e-commerce

Ponieważ jest to platforma oparta na WordPressie, Woocommerce łatwo integruje się z każdym aspektem Twojej witryny. Możesz zbudować wysoce funkcjonalny sklep w ramach istniejącej witryny internetowej, wykorzystując funkcje marketingu treści, takie jak blog, do budowania zaufania do swoich produktów i marki.

Przyjazny interfejs

Jeśli znasz WordPress, system CMS, który obecnie obsługuje ponad 39.6% istniejących witryn internetowych, korzystanie z Woocommerce jest intuicyjne. Przyjazny dla użytkownika interfejs, oszczędność czasu, ponieważ nie wymaga długiej nauki obsługi.

Możliwości

Jeśli potrzebujesz dodatkowej funkcjonalności – być może dlatego, że Twoja firma się zmienia lub rozwija – Woocommerce oferuje setki rozszerzeń. Wiele z nich jest bezpłatnych, a niektóre można otrzymać za opłatą. Znajdziesz aplikacje i rozszerzenia do marketingu, księgowości, raportowania, księgowości i nie tylko.

Czy wiesz, że udostępniając ten artykuł pomagasz mi? Dziękuję za Twoje wsparcie.

Dodaj komentarz

webinar tr

Żegnaj DIVI, witaj Core Web Vitals

Zapraszam Cię na webinar jeżeli chcesz przyspieszyć stronę internetową i przygotować się na Google Core Web Vitals. Krok po kroku, transformacja strony www do motywu opartego na Gutenberg.

Shopping Cart

No products in the cart.