Zaawansowane opcje WooCommerce w motywie Uncode

Po dzień dzisiejszy stworzyłem ponad 100 stron WordPress opartych na motywie Uncode. Niesamowity motyw, dopracowany w szczegółach. Od wersji 2.3.0 twórcy Uncode udostępnili użytkownikom autorski WooCommerce Builder, dzięki któremu tworzenie stron na Uncode z WooCommerce jest bajecznie proste, a zarazem otwiera nam drogę do niezliczonych możliwości tworzenia unikalnego wyglądu sklepu.

W poradniku Uncode z WooCommerce przybliżę Tobie kilka możliwości i unikalnych funkcji. Zacznijmy od prawidłowej instalacji Uncode.

Instalacja i konfiguracja Uncode

Uncode to płatny motyw dla WordPress. Możesz go kupić na ThemeForest. Gdy już go zakupisz lub posiadasz przejdź do instalacji i konfiguracji z poniższym poradnikiem, który został stworzony na potrzeby kursu WooCommerce na Akademia.co, a które to filmy możesz oglądać mając subskrypcję na moim blogu.

Tworzenie strony sklepu na Uncode

Tworzenie strony głównej w Uncode z elementami e-commerce

Jeżeli motyw Uncode jest dla Ciebie nowością, to skorzystaj z poradników jak stworzyć stronę www na Uncode. Nauczysz się w tych poradnikach jak tworzyć nagłówki, jak używać page builder oraz tips&trick w Uncode.

Dodatkowe funkcje w Uncode

Jak wspomniałem, Uncode otwiera drogę do kreatywności. Oto kilka tricków jak można efektywnie wykorzystać Uncode w połączeniu z WooCommerce: konfiguracja listy życzeń, zaawansowane filtry produktów, szablony produktów i inne elementy, które pomogą Twoim klientom poruszać się po sklepie i dokonać zakupu.

Poradnik video jest dostępny dla użytkowników z aktywną subskrypcją. Zaloguj się lub wykup Subskrypcja Biznes

Uncode Product Builder

Niesamowite narzędzie, które ułatwi Twoje życie i nada kompletnie nowy wygląd Twojemu sklepowi. Używając Product Builder z pewnością stworzysz sklep, którego inni będą Ci zazdrościć

Poradnik video jest dostępny dla użytkowników z aktywną subskrypcją. Zaloguj się lub wykup Subskrypcja Biznes

Czy wiesz, że udostępniając ten artykuł pomagasz mi? Dziękuję za Twoje wsparcie.

Dodaj komentarz

webinar tr

Żegnaj DIVI, witaj Core Web Vitals

Zapraszam Cię na webinar jeżeli chcesz przyspieszyć stronę internetową i przygotować się na Google Core Web Vitals. Krok po kroku, transformacja strony www do motywu opartego na Gutenberg.

Shopping Cart

No products in the cart.